Projektana | Komanda

Komanda

Administracija:

Raimonda Macevičiūtė

Direktorė

raimonda.maceviciute@projektana.lt
8-610-08616

Žilvinas Ramaška

Direktorės pavaduotojas statybai

zilvinas.ramaska@projektana.lt

8-652-85572

Giedrė Kalaušytė

Vyr. buhalterė

giedre.kalausyte@projektana.lt

8-616-00863

Renata Vėbraitė

Administratorė

info@projektana.lt

8-687-88059

Eimantas Giedra

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas

eimantas.giedra@projektana.lt

8-655- 46418

Lietuvos rinka:

Pardavimai

Aušra Jankauskienė

Projektų direktorė

ausra.jankauskiene@projektana.lt

8-620-70421

Pirkimai

Erika Grinienė

Komercijos direktorė

erika.griniene@projektana.lt

pirkimai@projektana.lt

8-686- 35306

Violeta Stikliūnienė

Projektų vadovė

violeta.stikliunienė@projektana.lt

pirkimai@projektana.lt

8-655-65827

Projektų valdymas

Arvydas Volungevičius

Statybos projektų vadovas

arvydas.volungevicius@projektana.lt

8-650-77295

Nerijus Juodis

Statybos projektų vadovas

nerijus.juodis@projektana.lt

8-650-34563

Mindaugas Žagarinskas

Statybos projektų vadovas

mindaugas.zagarinskas@projektana.lt

8-685-16653

Mindaugas Vosylius

Statybos projektų vadovas

mindaugas.vosylius@projektana.lt

8-655-47356

Marius Grumulaitis

Statybos projektų vadovas

marius.grumulaitis@projektana.lt

8-650-67706

Latvijos ir Rusijos rinka:

Aušra Jankauskienė

Projektų direktorė

ausra.jankauskiene@projektana.lt

8-620-70421

Baltarusijos rinka:

Ruslan Rolič

UAB”Projektana Geobel” direktorius

ruslan.rolich@projektana.lt

8-615-58228 / +375296022556

Projektavimo padalinys:

Lauras Ruzgys

Projektavimo direktorius

lauras.ruzgys@projektana.lt

8-699-95656

Vainoras Andzelevičius

Vedantysis konstruktorius

vainoras.andzelevicius@projektana.lt

8-620-70431

Vytautas Juodaitis

Vedantysis konstruktorius

vytautas.juodaitis@projektana.lt

8-686-36308

Vytautas Gumauskas

Inžinierius geologas

vytautas.gumauskas@projektana.lt

8-655-15439

Mechanizacijos padalinys:

Stasys Tamkutonis

Vyr. mechanikas-energetikas

stasys.tamkutonis@projektana.lt

8-614-05252

Valentinas Velutis

Mechanikas-tiekėjas

valentinas.velutis@projektana.lt

8-630-00436

Tomas Volungevičius

Mechanikas – inžinierius

tomas.volungevicius@projektana.lt

8-612-74501