Projektana | Komanda

Komanda

Administracija:

Raimonda Macevičiūtė

Direktorė

raimonda.maceviciute@projektana.lt
8-610-08616

Giedrė Kalaušytė

Vyr. buhalterė

giedre.kalausyte@projektana.lt

8-616-00863

Renata Vėbraitė

Administratorė

info@projektana.lt

8-687-88059

Aušra Janulionė

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė

ausra.janulione@projektana.lt

8-655- 46418

Lietuvos rinka:

Pardavimai

Žilvinas Ramaška

Projektų direktorius

zilvinas.ramaska@projektana.lt

8-652-85572

Aušra Jankauskienė

Projektų direktorė

ausra.jankauskiene@projektana.lt

8-620-70421

Pirkimai

Erika Grinienė

Komercijos direktorė

erika.griniene@projektana.lt

pirkimai@projektana.lt

8-686- 35306

Violeta Stikliūnienė

Projektų vadovė

violeta.stikliunienė@projektana.lt

pirkimai@projektana.lt

8-655-65827

Projektų valdymas

Arvydas Volungevičius

Statybos projektų vadovas

arvydas.volungevicius@projektana.lt

pirkimai@projektana.lt

8-650-77295

Ovidijus Plečkaitis

Statybos projektų vadovas

ovidijus.pleckaitis@projektana.lt

8-652-84901

Kristina Žebrauskienė

Statybos projektų vadovė

kristina.zebrauskienė@projektana.lt

8-652-39503

Raimondas Pakalnis

Statybos projektų vadovas

raimondas.pakalnis@projektana.lt

8-650-72163

Valdas Markevičius

Statybos projektų vadovas

valdas.markevicius@projektana.lt

8-616-21672

Nerijus Bunikis

Statybos projektų vadovas

nerijus.bunikis@projektana.lt

8-658-00733

Latvijos ir Rusijos rinka:

Aušra Jankauskienė

Projektų direktorė

ausra.jankauskiene@projektana.lt

8-620-70421

Baltarusijos rinka:

Ruslan Rolič

UAB”Projektana Geobel” direktorius

ruslan.rolich@projektana.lt

8-615-58228 / +375296022556

Projektavimo padalinys:

Lauras Ruzgys

Projektavimo direktorius

lauras.ruzgys@projektana.lt

8-699-95656

Vainoras Andzelevičius

Vedantysis konstruktorius

vainoras.andzelevicius@projektana.lt

8-620-70431

Vytautas Juodaitis

Vedantysis konstruktorius

vytautas.juodaitis@projektana.lt

8-686-36308

Vytautas Gumauskas

Inžinierius geologas

vytautas.gumauskas@projektana.lt

8-655-15439

Mechanizacijos padalinys:

Stasys Tamkutonis

Vyr. mechanikas-energetikas

stasys.tamkutonis@projektana.lt

8-614-05252

Valentinas Velutis

Mechanikas-tiekėjas

valentinas.velutis@projektana.lt

8-630-00436

Tomas Volungevičius

Mechanikas – inžinierius

tomas.volungevicius@projektana.lt

8-612-74501