Projektana | Rinkos

Rinkos

apie_mus_pagrindine

UAB „Projektana” vykdo veiklą ne tik vidaus, bet ir užsienio rinkose. Įmonė sėkmingai darbuojasi kaimyninėje Baltarusijoje, Latvijoje, Kaliningrado srityje.

 

 

Lietuva

Šalyje pradėję veiklą 2001 m., stengiamės būti stipriausia geotechnikos specialistų kompanija. Prisidėdami prie didelių kelių, geležinkelių, tiltų, vėjo jėgainių, projektų įgyvendinimo, tampame patikimu partneriu užsakovams, genrangovinėms organizacijoms, projektų valdymo kompanijoms. Nuolat sekdami atsinaujinančią Lietuvos statybų rinką, siekiame greitai ir kokybiškai įgyvendinti vystomus projektus. Siūlydami inovatyvius sprendimus projektų įgyvendinimui, didiname mūsų technologinius ir gamybinius pajėgumus, tobuliname projektų valdymo procesus.

 

 

 

 

Latvija

Latvijos Respublika – valstybė Europos šiaurės rytuose, Baltijos jūros rytinėje pakrantėje. Latvija yra viena iš Baltijos šalių kartu su Estija (bendros sienos ilgis 343 km) ir Lietuva (588 km), kurios yra jos kaimynės iš šiaurės ir pietų. Rytuose Latvija ribojasi su Rusija (276 km), o pietryčiuose su Baltarusija (141 km). Jūros siena Latvija ribojasi su Švedija. Latvija priskiriama vidutinių platumų klimato zonai.

Pirmieji gyventojai į Latvijos teritoriją atklydo 9000 m. pr. m. e. Maždaug 3-iame tūkst. pr. m. e. Rytų Pabaltijyje pasirodė indoeuropiečiai, t. y., baltų genčių pirmtakai, kurie prie pat jūros sukūrė Pamarių kultūros įvairovę bei vėliau rutuliojosi ir į kuršių, žiemgalių ir sėlių gentis XII a. Latvijoje šalia baltų genčių taip pat gyveno finougrai lyviai, neaiškios kilmės vendai ir slavai krivičiai.

 

 

 

 

Kaliningradas

Karaliaučius arba Kaliningradas – Baltijos jūros uostas, pagrindinis Rusijos srities centras. Savo gyvavimo laiką miestas skaičiuoja nuo 1255 m., kai Bohemijos karaliaus Pšemyslo II Otokaro, dalyvavusio Vokiečių ordino žygyje į Sembą, buvo įkurta Karaliaučiaus pilis. Nuo to laiko iki 1946 m. pilis, o vėliau ir miestas oficialiai vadintas Königsberg (dar Königsberg in Preußen). Dabartinis oficialus rusiškas pavadinimas suteiktas TSRS aneksavus šiaurinę Rytų Prūsijos dalį įamžinant 1946 m. mirusį TSRS partinį veikėją Michailą Kalininą.

Prieš Antrąjį pasaulinį karą buvo vienas didžiausių regiono miestų 192,76 km² teritorijoje, kurioje 1939 m. buvo 372164 gyventojai. Miestas pasižymėjo multikultūriškumu, jame be vokiečių gyveno prancūzai, škotai, olandai, lenkai, šiek tiek lietuvininkų.

 

 

 

 

Baltarusija

Įmonė savo veiklą pradėjo 2001 metais. Per praėjusį laikotarpį užmegzti partnerystės ryšiai su stambiausiais Generaliniais rangovais ir Užsakovais Lietuvos ir Baltarusijos Respublikose. Šiuo metu kompanijoje dirba 260 darbuotojų. Kompanija turi 19 vokiškų įrengimų (ABI, BAUER), sudarančių galimybę įvairiomis technologijomis atlikti polių įrengimo darbus. Vykdant polių darbus, naudojamos pagrindinės technologijos: specialaus vamzdžio įvibravimas uždaru, nefiksuotu galu, naudojant specialius įrengimus; gręžimas tuščiaviduriu šneku (CFA), specialaus vamzdžio dvigubas gręžimas, naudojant Kelly štangas.

2008 m. Baltarusijos Respublikoje buvo įkurta atstovybė. 2009 m. pradžioje UAB „Projektana“ gavo projektavimo ir darbų vykdymo licenciją vykdyti darbus Baltarusijos Respublikoje ir atliko polių įrengimo darbus šiuose BR objektuose: