APIE MUS

UAB „Projektana“ yra specializuota pamatų projektavimo ir įrengimo įmonė. Šią veiklą įmonė pradėjo 2001 m.
Projektuojame ir įrengiame visų tipų pamatus, gręžtinius, spraustinius polius, atramines sienas, plienines spraustasienes, gruntinius inkarus, požeminius statinius. Atliekame vienpusių, dvipusių sienų, rostverkų, galvenų, kolonų, perdangų betonavimo darbus, pamatų stiprinimo darbus, atliekame polių bandymus statine apkrova, polių vientisumo bandymus, inžinierinius geologinius grunto tyrinėjimus ir kitus darbus. Veiklą vykdome komercinės,  pramoninės, visuomeninės, administracinės, gyvenamosios paskirties, infrastruktūros plėtros ir energetikos objektuose. Tarp jų – naujų ir rekonstruojamų kelių, tiltų, geležinkelių, uostų prieigų, vėjo jėgainių parkų, požeminių parkingų, stadionų, sporto kompleksų, gamyklų, sandėliavimo pastatų, daugiabučių, idividualių namų ir kitų statinių pamatų įrengimą.
Kaip patikimi statybų partneriai esame rekomenduojami ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje erdvėje. Įmonė projektų pagrindu paslaugas teikia ir Latvijoje.  Dirbant už šalies ribų yra naudojama įmonėje sukaupta kompetencija ir patirtis, kuri leidžia būti patraukliais rangovais.
Daug dėmesio skiriame grunto tyrimams. Atsižvelgę į jų duomenis, statiniui parenkame tinkamiausią pamatų tipą, o tuo pačiu padedame sumažinti pamatų įrengimo kaštus bei trukmę. Pasirinkusiems „Projektana“ užsakovams garantuojame ilgalaikę kokybę – laikui bėgant išvengiama statinių deformacijų ir nusėdimo.
Esame viena iš nedaugelio įmonių Pabaltijo regione, įrenginėjanti pamatus atsinaujinančios energetikos jėgainėse, vėjo jėgainių parkuose įvairiuose regionuose. Įrengdami jėgainių pamatus ieškome optimalių sprendimų: nepakenkdami kokybei optimizuojame kaštus ir siekiame tausoti tvarią aplinką.
Prisidėjome ir prie daugelio reikšmingų Lietuvai projektų – Ignalinos AE uždarymo, „Rail Baltica“ geležinkelio statybos, „Via Baltica“ kelio rekonstrukcijos, Panevėžio aplinkelio statybos, Kauno kogeneracinės jėgainės statybos, Klaipėdos uosto plėtros ir kt.
Galime didžiuotis itin stipria komanda. Patyrę, kompetentingi UAB „Projektana“ specialistai įgyvendina daug profesinių žinių reikalaujančius projektus ir nebijo iššūkių. Vienas iš įmonės sėkmės faktorių – susitelkusi komanda. Nemažai įmonės darbuotojų – senbuviai, tobulėjantys kartu su augančia „Projektana“.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Esame patikimi ir atsakingi geotechnikai, atliekantys inovatyviomis technologijomis paremtus statybos darbus.
  • Ilgametę patirtį, saugiai organizuojamą darbą ir kokybę garantuojame kiekviename darbų etape.
  • Darbus atlikti greičiau, našiau mums padeda šiai sričiai reikalinga mūsų turima galinga sunkioji technika.
  • Nuolat tobulindami įmonės procesus, darbus atliekame greičiau, mažesniais kaštais.
  • Subūrę ir išlaikę didelę kompetentingų, atsakingų specialistų komandą, efektyviai sprendžiame problemas ir įveikiame iššūkius.
  • Esame didelė, tačiau dinamiška ir lanksti įmonė, greitai reaguojanti į pokyčius ir prisitaikanti prie užsakovų poreikių, galime pateikti patrauklių pasiūlymų įvairaus dydžio projektuose, ne išimtis ir individualių namų statyboje.
  • Turime atskirus projektavimo, statybos skyrius, mechanizacijos padalinį.
  • Garantuojame ilgalaikę kokybę – skiriame daug dėmesio grunto tyrimams ir atsižvelgę į gautus duomenis parenkame statiniui tinkamiausią pamatų tipą, užkirsdami kelią pastato ateities deformacijoms

  • Turime gruntų tyrimo laboratoriją, kurioje tiriame įvairias gruntų savybes pagal paimtus gruntų mėginius.